PROGRAMI |
ÖĞRETİM ELAMANI |
DANIŞMANLIK SAATLERİ |
|
AĞIZ VE DİŞ SAĞLIĞI-I |
Öğr.Gör.Melek KEKÜL ŞAPCI |
Salı |
13:00/17:00 |
AĞIZ VE DİŞ SAĞLIĞI-II |
Öğr.Gör.Tuğba HERGÜNER |
Perşembe |
08:00/12:00 |
AMELİYATHANE HİZMETLERİ-I |
Dr.Öğr.Üyesi. Hesna GÜRLER |
Çarşamba |
10:00/12:00 |
AMELİYATHANE HİZMETLERİ-II |
Öğr. Gör.Gamze EĞRİ |
Çarşamba |
10:00/12:00 |
ANESTEZİ-I |
Öğr.Gör.Ayşe ULUÇAY |
Çarşamba |
08:00/12:00 |
ANESTEZİ-II |
Öğr.Gör.Rahime BIÇAKÇIGİL ÖZSOY |
Pazartesi |
13:00/15:00 |
Perşembe |
13:00/15:00 |
||
ÇOCUK GELİŞİMİ-I |
Öğr.Gör.Neval KILAVUZ |
Çarşamba |
09:00/12:00 |
Cuma |
09:00/10:00 |
||
ÇOCUK GELİŞİMİ-II |
Öğr.Gör.Serdal BERKİL |
Salı |
13:00/15:00 |
DİŞ PROTEZ TEKNOLOJİSİ-I |
Öğr.Gör.Tuğba YILDIZ ASDEMİR |
Perşembe |
13:00/15:00 |
DİŞ PROTEZ TEKNOLOJİSİ-II |
Dr.Öğr.Üyesi Ebru Şahin YILDIRIM |
Çarşamba |
08:00/12:00 |
DİYALİZ-I |
Öğr.Gör.Emine ÜSTÜNDAŞ |
Çarşamba |
13:00/17:00 |
DİYALİZ-II |
Dr.Öğr.Üyesi Sevda Hastaoğlu ÖRGEN |
Çarşamba |
13:00/17:00 |
ECZANE HİZMETLERİ-I |
Dr.Öğr.Üyesi Osman ÇAYLAK |
Cuma |
13:00/17:00 |
ECZANE HİZMETLERİ-II |
Öğr.Gör.Zehra Seba KESKİN |
Cuma |
13:00/17:00 |
FİZYOTERAPİ-I |
Öğr. Gör. Ayşegül ÖZTÜRK |
Salı |
08:00/12:00 |
FİZYOTERAPİ-II |
Öğr. Gör. Burak ATİK |
Salı |
08:00/12:00 |
İLK VE ACİL YARDIM-I |
Dr.Öğr.Üyesi Pelin ÇELİK |
Salı |
08:00/12:00 |
İLK VE ACİL YARDIM-II |
Öğr.Gör.Behiye KILLI |
Pazartesi |
08:00/09:00 |
Salı |
08:00/09:00 |
||
Çarşamba |
15:00/16:00 |
||
ODYOMETRİ-I |
Öğr.Gör.Fikret ELİGÜZEL |
Çarşamba |
13:00/15:00 |
Cuma |
08:00/10:00 |
||
ODYOMETRİ-II |
Öğr.Gör.Rumeysa COŞKUN |
Çarşamba |
13:00/15:00 |
OPTİSYENLİK-I |
Öğr.Gör.Erman AKGÜNDÜZ |
Salı |
13:00/17:00 |
OPTİSYENLİK-II |
Öğr.Gör.Serap KÖŞE |
Perşembe |
13:00/17:00 |
TIBBİ DÖK.VE SEKRETERLİK-I |
Doç.Dr.Gülay DEMİR |
Cuma |
08:00/12:00 |
TIBBİ DÖK.VE SEKRETERLİK-II |
Öğr.Gör.Levent AÇIKGÖZ |
Pazartesi |
08:00/12:00 |
TIBBI LAB. TEKNİKLERİ-I |
Dr.Öğr.Üyesi Kenan YURTSAL |
Salı |
13:00/17:00 |
TIBBI LAB. TEKNİKLERİ-II |
Öğr.Gör.Rukiye ASLAN |
Salı |
10:00/14:00 |
TIBBI GÖR. TEKNİKLERİ-I |
Öğr.Gör.Hafize Seda AYDINOĞLU |
Perşembe |
13:00/17:00 |
TIBBI GÖR. TEKNİKLERİ-II |
Öğr.Gör.Mehmed KOÇ |
Pazartesi |
13:00/17:00 |
YAŞLI BAKIM-I |
Dr.Öğr.Fatma HASTAOĞLU |
Salı |
08:00/12:00 |
YAŞLI BAKIM-II |
Dr.Öğr.Gülşen GÜÇLÜ |
Çarşamba |
13:00/17:00 |